Вітренко проти НАЗК. Суд назвав дату попереднього засідання

28 липня 2021, 19:07

ОАСК проведе підготовче засідання за позовом голови Нафтогазу Юрія Вітренка до НАЗК 4 серпня.

Окружний адмінсуд Києва проведе підготовче засідання за позовом Юрія Вітренка до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) про скасування припису щодо відставки Вітренка з поста НАК Нафтогаз України 4 серпня.

Відео дня

Про це повідомляє прес-служба суду.

Напередодні суд задовольнив клопотання представника позивача, і відклав проведення підготовчого засідання у цій справі.

5 липня ОАСК задовольнив заяву про забезпечення позову, що надійшов до суду від Юрія Вітренка.

Нагадаємо, що 15 червня НАЗК заявили про порушення закону при призначенні Юрія Вітренка на посаду керівника НАК. Нацагентство вимагає скасувати відповідне рішення і розірвати контракт з Вітренко, оскільки до призначення він працював в.о. глави Міненерго, а закон забороняє особі, яка приймала рішення щодо підприємства, керувати ним протягом року після звільнення. НАЗК направило розпорядження такого змісту спочатку Кабінету міністрів, а 1 липня - спостережній раді Нафтогазу.

Голова наглядової ради Нафтогазу Клер Споттісвуд ініціювала відсторонення Вітренко з посади глави держкомпанії після припису НАПКА. У той же час юридичний департамент НАК вважає припис необґрунтованим.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль подав до суду на НАЗК. 18 червня Окружний адмінсуд Києва призупинив дію розпорядження НАЗК для глави уряду.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X