Суд заарештував завод Біола і будівлю Студії 1+1 у справі Приватбанку

13 вересня 2017, 10:55
Печерський районний суд Києва заарештував будівлю заводу Біола (Дніпро), будівлю, яку орендує телерадіокомпанія Студія 1 + 1, а також літак Boeing у справі розкрадання коштів з Приватбанку

Про це повідомляється в матеріалах суду, передають Українські Новини.

Згідно з рішенням суду, посадові особи Приватбанку шляхом зловживання своїм службовим становищем протягом 2014 заволоділи чужим майном, а саме державними коштами Національного банку в сумі понад 19 млрд грн, виділених на рефінансування.

Відео дня

Зазначається, що в рамках слідства прокурор просив суд про накладення арешту на таке майно: земельні ділянки в Одеській області, Овідіопольському районі, які належать компанії Хаджибей, масив Золотий берег (акваторія Чорного моря), нежитлові приміщення житлово-офісного будинку та підземного паркінгу в Києві по вул. Фрунзе, 23, які орендує Студія 1 + 1 ( належить компанії Поділ Нерухомість), а також під арешт потрапила будівля заводу Біола в Дніпрі (належить компанії Ерлан) і літак Boeing 767-300 (власність португальської Pennylane - Comercio Internacional LDA).

Крім цього, прокурор просив про арешт наступної нерухомості: будівлю в Києві по проспекту Степана Бандери, 34 площею 6 921 кв. м, (належить компанії Імме), нежитлові будівлі в Дніпрі по вул. Чкалова, 27 (належить Акватера і Арлан) і будівля торгового павільйону в Одесі по вул. Космонавтів, 32 (належить Проектно-пошуковий інститут Південмедбіосинтез).

Нагадаємо, 29 серпня медіахолдинг 1 + 1 Медіа отримав лист від компанії Поділ-Нерухомість, у якій орендує будівлю за адресою вул. Кирилівська, 23, згідно з якою НБУ планує забрати будівлю медіахолдингу 1 + 1 за борги Приватбанку.

Пізніше в НБУ спростували інформацію про виселення телеканалу 1+1.

Також раніше повідомлялося, що суд заарештував зерновий термінал Бориваж в Одеській області, який належить українському бізнесменові Ігорю Коломойському.

Показати ще новини
Радіо NV
X