Суд на вимогу Roshen заборонив копіювати упаковку Київського торта

27 березня 2018, 11:51

Суд на вимогу кондитерської корпорації Roshen зобов'язав компанію Белларія знищити всі упаковки продукції, схожі на упаковку "рошенівського" Київського торта.

Про це повідомляє liga.net з посиланням на рішення Господарського суду Києва від 15 березня.

На думку Roshen, таке оформлення легко сплутати з її упаковкою.

Суд погодився з вимогою Roshen про те, що компанія Белларія порушила право інтелектуальної власності кондитерської корпорації в частині використання назви Київський торт і торт Київський, а також елементів дизайну упаковки торта у вигляді листя каштана.

Відео дня

Згідно з рішенням суду, Белларія заборонено використовувати на упаковці тортів позначення Київський торт і торт Київський, а також листя каштана в оформленні упаковки торта.

У зв'язку з цим всі наявні у підприємства упаковки та етикетки, які порушують заборону, наказано знищити.

Відзначимо, що в рамках цього позову Roshen висунув аналогічні вимоги до гіпермаркету Ашан, в якому Белларія продає свої торти. Суд постановив знищити і ці упаковки також.

Прицьому, Белларія і Ашан повинні відшкодувати Roshen судові витрати.

Відзначимо, що це не перший спорт, коли Roshen судиться з іншими компаніями через продукції. Так, 6 грудня 2017 року Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував Київхліб на 219 тис. Грн за використання схожого на упаковку кондитерської корпорації Roshen оформлення для торта Казковий ключик. Крім того, суд також заборонив Київхлібу виробляти торти Золотий ключик в упаковці, яка повністю або частково копіює упаковку "рошенівських" торта.


До складу корпорації Roshen входять Кременчуцька, 2 Вінницькі, Київська кондфабрики, Маріупольська, яка перебуває на стадії ліквідації, а також Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) та фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Президент Петро Порошенко є кінцевим бенефіціарним власником групи Roshen; у квітні 2016 року інвестиційна компанія ICU заявила про завершення передачі в траст компанії Rothschild Trust частки Порошенка в кондитерській корпорації Roshen.

Пізніше Порошенко заявив про те, що не впливає на свої активи в Roshen.

Мережа магазинів Auchan присутня у 16 країнах світу. Власником Auchan Group є Асоціація сім'ї Мюльє (Франція). Торгова мережа гіпермаркетів Ашан в Україні складається з 11 об'єктів у 5 областях.

Показати ще новини
Радіо NV
X