Суд Лондона продовжив арешт активів Коломойського і Боголюбова

25 січня 2018, 10:55

Високий суд Лондона продовжив дію наказу про всесвітній арешт активів колишніх власників Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на суму понад $2,5 млрд.

Про це повідомили в прес-службі Приватбанку, передає Інтерфакс-Україна.

Рішення прийнято за підсумками засідання 19 січня. Воно буде діяти до чергового відповідного указу суду.

Відео дня

"Минулого тижня в англійському суді пройшли додаткові слухання щодо процесуальних питань у справі Приватбанку проти Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та інших осіб. Наказ суду про всесвітній арешт активів, винесений в грудні 2017 року, був продовжений до наступного відповідного наказу суду", - повідомили у банку.

Крім того, додали в прес-службі, суд зобов'язав Коломойського і Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь в розгляді справи.

Раніше проведений детективами компанії Kroll аудит Приватбанку підтвердив, що банк до націоналізації був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій з боку колишнього менеджменту в інтересах колишніх акціонерів. В результаті, Приватбанку було завдано збитків в мінімум в $5,5 млрд.

У грудні 2017 року Приватбанк подав позов до Високого суду Лондона проти Коломойського і Боголюбова, а також афілійованих з ними компаній. Як забезпечувальний захід англійська суд видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова на суму понад $2,5 млрд.

Показати ще новини
Радіо НВ
X