Суд Лондона поставив крапку у справі ТРЦ Sky Mall

6 грудня 2017, 19:41
Господарський суд Відділення королівської лави Високого суду правосуддя (Лондон) зобов'язав компанію Stockman Interhold SA бесплатно передати на користь Arricano Real Estate Plc (Кіпр) акції холдингової компанії Assofit Holdings Limited, яка раніше повністю володіла київським ТРК Sky Mall

Відповідне рішення лондонський суд ухвалив 30 листопада 2017 року, передає Інтерфакс-Україна.

Відзначається, що суд підтвердив сьоме рішення Лондонського арбітражного суду від 5 травня 2016 року, що зобов'язує компанію Stockman передати на користь Arricano Real Estate Plc акції холдингової компанії Assofit за ціною, що дорівнює $0.

Відео дня

Крім того, нове рішення відхиляє всі апеляційні скарги Stockman Interhold SA на три з восьми раніше прийнятих рішень Лондонського арбітражного суду. А також підтверджує повноваження Лондонського арбітражного суду і законність прийнятих ним рішень.

Нагадаємо, ЗМІ повідомляли, що у 2015 році торговельний центр Sky Mall у Києві став предметом спору між українським бізнесменом Андрієм Адамовський і естонським інвестором Аррікано Реал Естейт, який будував Sky Mall 5 років.

Повідомлялося, що через кризу забудовник запросив до будівництва українського інвестора. Коли термін договору закінчився, Адамовський відмовився продавати свій пакет акцій.

За словами акціонера Аррікано Реал Естейт Хіллара Теддера, Адамовський зажадав велику суму і погрожував судами.

У травні 2016 року Лондонський міжнародний арбітражний суд своїм остаточним рішенням повернув київський ТРК SkyMall компанії Arricano Real Estate Plc.

Згідно з вердиктом, всі акції компанії Assofit Holdings Limited повинні були до 5 червня безкоштовно перейти від Stockman Interhold SA Андрія Адамовського у власність Arricano Real Estate Plc Хіллара Тедера.

Незважаючи на винесене Лондонським міжнародним арбітражним судом від 5 травня 2016 року арбітражне рішення на користь Arricano, компанія Stockman не здійснила і не забезпечила передачу акцій у встановлений для цього термін.

Пізніше банк Південний (Одеса) заявив, що планує продати київський торгово-розважальний комплекс SkyMall.

У липні 2017 року девелоперська компанія Arricano Real Estate PLC, яка входить в Arricano Group, заявила про готовність купити торгово-розважальний комплекс SkyMall у Києві.


Arricano Real Estate спеціалізується на будівництві ТРЦ, є одним з провідних девелоперів на ринку нерухомості України.

Компанія за станом на початок 2017 року володіє і управляє п'ятьма торговими центрами в Україні загальною площею 147,8 тис. кв. м: РайON і Проспект у Києві, Сонячна галерея у Кривому Розі, City Mall у Запоріжжі і Південна галерея у Сімферополі (Крим). Раніше компанія контролювала міноритарну частку 49,9% у ТРЦ Sky Mall.

Крім того, три проекти Arricano знаходяться на стадії девелопменту: ТРК Лук'янівка і ТРК Петрівка в Києві, а також ТРК Odessa Mall у Одесі.

Показати ще новини
Радіо NV
X