Суд дозволив Укрспирту не платити ДФС багатомільйонний штраф

3 жовтня 2018, 18:38

Верховний Суд скасував стягнення на користь Державної фіскальної служби санкцій з Укрспирту в розмірі 173,7 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі держпідприємства.

Так, суд відмовив у задоволенні касаційної скарги ДФС і залишив у силі рішення апеляційного суду та скасував винесені рішення про застосування фінансових санкцій на 173,7 млн грн.

Відео дня

Крім того, раніше Верховний Суд також визнав протиправним і скасував рішення про застосування фінансових санкцій на загальну суму 65,1 млн грн.

В Укрспирті відзначили, що з 2010 по 2015 рік ДФС застосувала фінансові санкції щодо компанії на 1,4 млрд грн.

"Це в 10 разів перевищує залишкову балансову вартість підприємства і може призвести до зупинки підприємства та втрат бюджету до 10 млрд грн на рік”, – підкреслили в держкомпанії.

Нагадаємо, що у червні в компанії заявили, що співробітники ДФС проводили обшуки в рамках кримінального провадження щодо ухиляння від сплати податків.

31 травня Укрспирт звернувся до Окружного адміністративного суду Києва з проханням скасувати постанову про відкриття виконавчого провадження, в рамках якого раніше суд заарештував банківські рахунки держпідприємства для стягнення 186 млн грн.

24 травня суд заарештував усі банківські рахунки Укрспирту в рамках виконавчого провадження про стягнення з нього 187 млн грн, обумовлених неузгодженими податковими нарахуваннями 2012-2014 років.

Укрспирт тоді підкреслював, що за станом на 31 травня у підприємства немає заборгованостей по податках, зборах і платежах.


Укрспирт - найбільший виробник спирту і спиртовмісної продукції в Україні. Його загальна виробнича потужність становить понад 30 млн декалітрів в рік. Всього в ДП входить 41 виробничий майданчик. У 2017 році Укрспирт скоротив чистий прибуток у 8 разів, до 12,1 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X