Суд дав Маску час укласти мирову угоду з владою США у справі про записи в Twitter

5 квітня 2019, 11:01

Глава Tesla зобов'язаний погоджувати свої записи в соцмережах, які стосуються бізнесу компанії

Федеральний суд Нью-Йорка відвів два тижні на укладення угоди між засновником і керівником Tesla Ілона Маском і Комісією США з цінних паперів і бірж (SEC). В іншому випадку суд винесе рішення самостійно, пише Financial Times.

Відео дня

Приводом для розгляду став запис Маска у Twitter, зроблена 19 лютого. У ній Маск заявив, що в 2019 році Tesla планує виробити 500 тис. автомобілів.

Пізніше Маск заявив, що йдеться про постачання на ринок 400 тис. електрокарів.

SEC наполягає, що цей твіт не був схвалений юристами Tesla, хоча, за умовами більш ранньої угоди між Маском і SEC, топ-менеджер зобов'язаний погоджувати свої записи в соцмережах, які стосуються бізнесу компанії. Ця угода була схвалена судом восени 2018 року. Тепер SEC намагається довести, що Макс порушив її умови, чим проявив неповагу до суду. Засновник Tesla наполягав, що не розкрив ніяких виробничих секретів - ці показники звучали раніше в його коментарі до звіту про доходи компанії.

Маск підтримав рішення суду про відстрочку на позасудове врегулювання спору.

Адвокат SEC Шеріл Крамптон уточнила, що в разі прийняття рішення про неповагу Маска до суду йому доведеться щомісяця подавати до суду оновлені версії своїх твітів і пояснювати, які з них були узгоджені, а які - ні. Також захист SEC наполягає на встановленні для Маска системи наростаючих штрафів за будь-які можливі надалі порушення з його боку.

Раніше повідомлялося, Ілон Маск втратив понад $1 млрд через падіння акцій Tesla.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X