Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Суд арештував акції і банківський рахунок тютюнового монополіста України

12 квітня 2017, 10:23
1342
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Суд наклав арешт на рахунок компанії

Печерський районний суд наклав арешт на корпоративні права та кошти на рахунку дистрибуційної компанії Тедіс Україна (раніше - Мегаполіс-Україна) в Приватбанку

Про це свідчать матеріали суду, передає агентство Українські Новини.

3 квітня суд вирішив заарештувати корпоративні права компанії і заборонив засновникам, працівникам Тедіс Україна розпоряджатися ними будь-яким чином.

Через два дні суд наклав арешт на кошти на розрахунковому рахунку в столичному філіалі Приватбанку.

Нагадаємо, департамент у сфері економіки ГПУ разом з Головною військовою прокуратурою при оперативної підтримки підрозділів Національної поліції викрито схему особливо великого ухилення сплати податків і незаконного виведення мільярдів гривень за кордон, в тому числі для фінансування тероризму.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що 31 березня понад тисячі оперативників з різних силових відомств проводять слідчі дії щодо компанії-дистриб'ютора тютюнових виробів ТОВ Мегаполіс-Україна, а нині називається Тедис-Україна.

Вранці 31 березня також стало відомо, що з самого ранку співробітники ГПУ проводять обшук в Антимонопольному комітеті України.

За словами співробітниці АМКУ Світлани Панайотиди, слідчі дії проводяться по справі компанії Тедис і за санкцією Печерського райсуду Києва.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися