Структурі Світового банку дозволили купити елеватори Мрії

20 квітня 2018, 13:45

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив Міжнародній фінансовій корпорації (IFC), яка входить у структуру Світового банку, купити три елеватори агрохолдингу Мрія.

Про це повідомили у прес-службі АМКУ.

Йдеться про придбання активів Нория Захід, Блек Брайоні Холдінгс і Елагрі-Деренівка (розташовані у Тернопільській області), які забезпечують здійснення діяльності з первинної обробки і зберігання сільськогосподарських культур.

Відео дня

Зазначимо, що в межах узгодженого кредиторами Мрії плану реструктуризації заборгованості перед забезпеченими кредиторами, за домовленістю з агрохолдингом, IFC звертає стягнення на предмети забезпечення раніше наданих кредитів, шляхом прийняття предметів іпотеки/застави у власність. Після прийняття у власність IFC, всі об'єкти будуть передані назад в фінансовий лізинг Мрії на узгоджених умовах. Процес реструктуризації зменшить забезпечені кредити на 52% до $62 млн, а незабезпечені - на 77% до $213 млн.


IFC – сестринська організація Світового банку та підрозділ Групи Світового банку. Є одним із провідних міжнародних інвесторів у приватний сектор України: за останні 10 років розмір її капіталовкладень у довгострокові проекти в низці секторів економіки України сягнув понад $3.2 млрд.


Нагадаємо, в січні 2018 року IFC вирішила інвестувати €30 млн у найбільшого українського виробника пластикових упаковок.

Показати ще новини
Радіо NV
X