Стокгольмський арбітраж розгляне позов Укрнафти до України в 2018 році

13 вересня 2017, 15:04
Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма заслухає позов міноритарних акціонерів компанії Укрнафта до України на $4,7 млн в лютому 2018 року

Про це йдеться в проспекті євробондів України, передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що міноритарні акціонери Укрнафти (кіпрські Littop Enterprises, Bridgemont Ventures, Bordo Management) в червні 2015 року подали позов до Стокгольмського арбітражу проти нашої країни..

Відео дня

Відзначається, що Україну звинувачують у завданні збитків через відбір газу, видобутого Укрнафтою, без оплати або з оплатою за заниженою ціною, невиконання Нафтогазом і Укртрансгазом рішень українських судів, швидкого збільшення ставок плати за користування надрами та зменшення кворуму при проведенні зборів акціонерних товариств.

Читайте також: Укрнафта звернулася за допомогою до Порошенка

Крім того, на прохання Мін'юсту в справі проти міноритаріїв Укрнафти залучена британська юрфірма Latham & Watkins.

Раніше повідомлялося, що в Нафтогазі заявили про намір укласти договір з KWM Europe LLP на представлення своїх інтересів в Лондонському міжнародному арбітражному суді за позовом міноритарних акціонерів Укрнафти.


50% + 1 акція Укрнафти належить Нафтогаз України, за 13,6% - компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited і 12,9% - Bordo Management Limited, ще 9,9% акцій компанії належать іншим акціонерам.

Показати ще новини
Радіо NV
X