Стартап з України залучив $320 тисяч

9 серпня 2016, 17:01
Заснована українцями платформа з оренди житла в Каліфорнії Rentberry залучила $320 тис. додаткових інвестицій

Про це повідомляє ain.ua.

Кошти будуть виділені компаніями Google, WP Global Partners і Boston Venture Fund.

"Ці гроші ми плануємо витратити на розробку нових фіч, а також на маркетинг продукту", – пояснив СЕО стартапу Олексій Любинський.

Відео дня

Дана угода доповнила перший раунд інвестицій у платформу. У кінці 2015 року стартап вже залучив $845 тис. від світових інвесторів і отримав оцінку в $3 млн, не маючи готового продукту. Сумарно Rentberry залучила інвестиції на загальну суму $1,17 млн.

Проект стартував лише у травні цього року. Тоді на нього звернули увагу ряд популярних ЗМІ в Америці, серед яких CBS, Vanity Fair, Independent та інші.

"Після вдалого запуску проекту, висвітлення у топових американських ЗМІ, до нас почали самі звертатися інвестори. Додаткове фінансування компанія Rentberry отримала протягом трьох тижнів", – сказав Любинський.

Він також зазначив, що стартап зацікавив інвесторів з Азії, Америки, Європи та СНД. Але засновники ретельно відбирають інвесторів і вирішили відразу відсікти вкладників з СНД.

"Сумарно ми могли б підняти набагато більше грошей. У всіх наших інвесторів дуже хороші зв'язки, потрібна нам технічна або бізнес експертиза, а також сильне бажання змінити в кращу сторону сектор оренди нерухомості", – додав Любинський.


Rentberry – це платформа для довгострокової оренди житла в США. Всі процеси – перегляд квартири, підписання договорів та щомісячні платежі – відбуваються онлайн, також орендодавець може перевірити з його допомогою кредитну історію орендаря. На сайті можна пропонувати свою ціну за квартиру, буквально перетворюючи процес здачі-оренди в аукціон.

Rentberry заснували українці Олексій Любинський, Лілія Остапчук і Арсен Костенко. Велика частина команди знаходиться в Києві, троє – у Сан-Франциско.
Показати ще новини
Радіо NV
X