Український стартап з онлайн-оренди житла залучив $30 млн

20 березня 2018, 08:55

Онлайн-платформа для довгострокової оренди житла Rentberry зібрала $30 млн на ICO.

Про це повідомив СЕО стартапу Олексій Любинський, передає ain.ua.

Продаж токенов стартувала на початку грудня 2017 року. Через кілька годин була досягнута перша мета - $3 млн. 28 лютого Rentberry завершила ICO, зібравши $30 млн. Загалом у кампанії взяли участь 17,5 тис. покупців з 136 країн.

Відео дня

Любинський вважає, що успішному продажу токенов сприяла наявність робочого продукту, що оперує на ринку США вже більше двох років, а також наявність інвестицій від великих венчурних фондів в розмірі $4 млн. Також ще до ICO про Rentberry написали провідні ЗМІ.

Також за словами Любинського, випущені токени BERRY стануть платіжним засобом в рамках платформи, а зібрані кошти команда планує вкласти в розширення функцій і вихід на ринки нерухомості інших країн.


Rentberry - український стартап, працює на ринку нерухомості в США. Наразі на платформі зареєстровано 120 тис. користувачів і 224 тис. квартир/об'єктів по всій території Америки. Вся команда Rentberry включно з їхніми фаундерами з України та розробка продукту знаходиться в Київському офісі. На сьогодні в компанії працює 23 людини. У цьому році компанія планує розширитися до 50 осіб.


Нагадаємо, у серпні 2016 року стартап з оренди житла в Каліфорнії Rentberry залучив $320 тис. додаткових інвестицій.

Показати ще новини
Радіо НВ
X