Стартап Ring з великим офісом в Україні відповів на звинувачення сенаторів США у справі про доступ до відео-записів користувачів

9 січня 2020, 16:59

У Ring підкреслили, що R&D-команда в Україні не мала «необмежений» доступ до відеозаписів користувачів.

У стартапі Ring, який має великий R & D-офіс в Україні, відповіли на звинувачення сенаторів США з питання приватності даних користувачів розумних дзвінків Ring. Лист з відповіддю на звинувачення політиків від Amazon, яка володіє стартапом Ring, помітили в виданні Morherboard.

Відео дня

Відповідаючи на звинувачення сенаторів в Ring зробили особливий упор на українське представництво, співробітників якого звинувачували в несанкціонованому перегляді відео з камер спостережень.

У стартапі відзначили, що відео з камер розумних дверних дзвінків Ring зберігаються в зашифрованому вигляді на серверах компанії від 60 до 180 днів. Після закінчення терміну записи автоматично видаляють, але користувачі можуть зробити це і вручну - в будь-який момент.

Співробітники українського R & D-офісу не мали «необмеженого» доступу до відеозаписів користувачів, а могли переглядати тільки записи з публічним доступом від співробітників Ring і їх сімей, друзів та інших підрядників. У кожному разі користувачі давали свою згоду на перегляд відео.

Українські співробітники дивляться відео з камер Ring, щоб покращувати девайси і працювати над поліпшенням сервісу. Крім співробітників техпідтримки і членів R & D-команди з публічним доступом доступ до відеозаписів користувачів мають всього три людини в компанії. Доступ до відео їм потрібен для роботи з хмарної інфраструктурою.

У компанії відзначили, що за минулі чотири роки отримали лише чотири повідомлення про неправомірне використання відеозаписів співробітниками компанії. Всі ці співробітники мали доступ до перегляду відео, але їх інтерес перевищував робочі обов'язки. Співробітників звільнили, а контроль над безпекою посилили - повідомляють в компанії.

Нагадаємо, що в кінці листопада 2019 року американська сенатори зажадали пояснення у володіє Ring компанії Amazon з питання уразливості камер і доступу співробітників компанії до відеозаписів користувачів.

Стартап Ring виробляє розумні дверні дзвінки з камерами. Він був куплений Amazon за $ 1 млрд. В Україні у Ring є великий R & D-офіс, в якому працює близько 1000 співробітників.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X