Starbucks дозволила великому виробнику шоколаду продавати свою каву

7 травня 2018, 14:37

Один з найбільших у світі виробників солодощів - швейцарська компанія Nestlе уклала договір з мережею кав'ярень Starbucks, який дає їй право продавати продукцію Starbucks за межами мережі.

Про це повідомили в прес-службі Nestle.

Так, Starbucks отримає готівковий внесок у розмірі $7,2 млрд в межах договору. Угода має бути затверджена регуляторним законодавством.

Відео дня


Starbucks - найбільша міжнародна мережа кафе швидкого обслуговування американської фірми Starbucks Corporation. Кафе розташовані у 55 країнах світу.


Щорічна виручка підрозділу оцінюється в $2 млрд. У Nestlе очікують, що цей крок позитивно вплине на доходи компанії і цільові показники її зростання, починаючи з 2019 року.

При цьому договір не передбачає продаж Ready-to-Drink і іншу продукцію Starbucks.


Nestle - найбільша компанія світу в сфері виробництва продуктів харчування і напоїв, яка представлена в 189 країнах. Крім цього володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості. Nestlе належить більше 2 тис. Торгових марок, має 418 заводів. Річний обсяг продажів Nestle в світі в 2016 році досяг 89,5 млрд швейцарських франків.

Показати ще новини
Радіо НВ
X