Standard&Poor's змінило прогноз рейтингів Ferrexpo на "позитивний"

4 січня 2018, 13:43

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's змінило прогноз рейтингів компанії Ferrexpo plc (Великобританія), яка контролює Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати (обидва - Полтавська область), зі "стабільного" на "позитивний".

Про це йдеться у повідомленні агентства, передають Українські Новини.

Агентство підвищило прогноз для Ferrexpo після продемонстрованої "високої продуктивності". Крім того, воно підтвердило довгостроковий рейтинг компанії на рівні В-.

Відео дня

Також зазначається, що перегляд було обумовлено стабільним ринком залізної руди, який передбачає для Ferrexpo ще один сильний рік.

Прогноз також відображає поліпшення ліквідності компанії після підписання у листопаді нового експортного фінансування на суму $195 млн.

Раніше повідомлялося, що Ferrexpo зберегла лідерство у експорті окатишів на світових ринках у 2017 році.

Нагадаємо, у лютому 2017 року S&P Global Ratings підвищило довгостроковий кредитний рейтинг українського виробника залізної руди Ferrexpo PLC з ССС до В-, відзначаючи поліпшення показників компанії на тлі зростання цін на залізну руду у світі.

У серпні міжнародне рейтингове агентство Moody's підвищило рейтинг компанії Ferrexpo plc.


Ferrexpo AG (Швейцарія), що володіє 99,02% Полтавського ГЗК, через компанії Ferrexpo plс і Fevamotinico контролюється депутатом Верховної Ради Костянтином Жеваго (позафракційний).

Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 99% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У червні 2017 Ferrexpo plc включена до сімейства індексів FTSE4Good.

Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO.

Показати ще новини
Радіо НВ
X