Стало відомо, за скільки продають конфісковані автомобілі на єврономерах

25 липня 2018, 09:02

Автомобілі на єврономерах, які конфіскували для продажу, але не продали на торгах, безкоштовно віддають.

Про це повідомив генеральний директор електронного майданчика СЕТАМ Віктор Вишньов в інтерв'ю 112.ua.

За його словами, митниця затримує дані автомобілі за порушення, потім триває в суд, який ухвалює рішення про конфіскацію автомобіля на користь держави. Після цього автомобіль потрапляє на торги.

Відео дня

"Не йдеться про автомобілі на єврономерах, які їздять в Україні і які ви щодня бачите на вулицях. Ми продаємо автомобілі, які були конфісковані митницею у зв'язку зі спробою провезти на них контрабандні або заборонені товари. Поки у судах йдуть тільки поодинокі процеси... у нас є практика безоплатної передачі автомобіля іншому власникові. У всіх областях України створено комісії, до складу яких входять представники фіскальної, виконавчої служб. Якщо в країні почнеться масштабна кампанія з конфіскації автомобілів на єврономерах в зв'язку з порушеннями митного режиму, ми готові до збільшення навантаження і організації масових продажів", - заявив він.

Крім того, він зазначив, що автомобілі передають установам, які за законом мають на це право. Зокрема - медичні, соціальні установи, військові частини, установи пенітенціарної системи, дитячі будинки сімейного типу, благодійні фонди, державні органи. Так, за весь час роботи військовим частинам в АТО передали близько 1 тис. машин.

Показати ще новини
Радіо NV
X