Стало відомо, скільки кілометрів доріг відремонтовано в Україні

19 серпня 2017, 13:26
Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) станом на 18 серпня виділив майже 10 млрд грн на дорожні роботи

Про це під час засідання Кабінету міністрів у п'ятницю (18 серпня) заявив керівник Укравтодору Славомир Новак, передає УНІАН .

За словами Новака, в цьому році дорожні роботи здійснюються за рахунок фінансування з різних джерел: 5,3 млрд гривень з держбюджету, 1,4 млрд гривень з кредитних коштів, а також 3,2 млрд гривень за рахунок митних коштів.

Відео дня

При цьому глава Укравтодору зазначив, що в минулому році роботи з ремонту доріг тільки починалися в кінці літа. "А на сьогодні ми вже здійснили поточний і середній ремонт на 600 кілометрах автодоріг по всій Україні", - пояснив Новак.

Раніше повідомлялося про те, що уряд розраховує, що Україна в 2017 році збільшить фінансування дорожньої інфраструктури в 3 рази в порівнянні з 2016 роком - до 30 млрд грн. При цьому 15 млрд грн повинні були бути забезпечені за рахунок бюджету, а ще 15 млрд грн - від репрофайлінгу ОВДП в портфелі НБУ.

Нагадаємо, Укравтодор має намір двічі на рік проводити контроль якості дорожніх робіт.

Показати ще новини
Радіо NV
X