Стало відомо, скільки агропродукції імпортувала Україна

27 жовтня 2017, 09:50
За перші дев'ять місяців цього року Україна імпортувала агропродукції на $3,2 млрд

Про це повідомив заступник директора Національного наукового центру Інститут аграрної економіки Микола Пугачов, відзначається на сайті ННЦ.

Імпорт агропродовольчої продукції за січень-вересень цього року збільшився порівняно з аналогічними показниками 2016 року на $0,2 млрд переважно за рахунок збільшення обсягів поставок із країн ЄС.

Відео дня

"Україна традиційно закуповує за кордоном рибу і ракоподібних, тютюнові вироби, плоди та горіхи, різні харчові продукти, насіння соняшнику, какао-продукти і шоколад, каву і чай, пальмове масло, залишки і відходи, а також етиловий спирт", - пояснив Пугачов.

За його словами, на ці продукти припадає понад 55% вартості всього аграрного імпорту в нашу країну.

Пугачов також зазначив, що імпорт агропродовольчої продукції України здійснюється переважно з країн ЄС. За січень-вересень поточного року Україна закупила в даному регіоні майже 50% всієї сільськогосподарської та харчової продукції - на $1,58 млрд.

Раніше повідомлялося про те, що в січні-вересні цього року оборот торгівлі сільськогосподарськими товарами між Україною та країнами ЄС склав $5,8 млрд, що на 31,2% більше аналогічного показника 2016 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X