Стало відомо, де може початися дорожня реформа України

27 січня 2017, 16:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У 2017 році у 3 регіонах країни проводитиметься пілот повної реорганізації системи управління дорожніми підприємствами. Чернігівський облавтодор виявив бажання стати одним з перших

Про це повідомили в Державній акціонерній компанії Автомобільні дороги України.

"Плани реорганізації дуже амбіційні та кардинальні. Ми маємо намір повністю перезавантажити усю діяльність в облавтодорах та їх філіях. Крокувати необхідно разом з часом та позбуватися ручного керівництва, автоматизовувати усі процеси управління: від документообігу до закупівель. Та щоб не помилитися та проаналізувати правильність тих чи інших реформаторських ініціатив, впроваджувати весь комплекс повністю плануємо спочатку у 3 областях. Завдяки цьому, ми зможемо проаналізувати усі ризики та знайти найоптимальніший алгоритм", - цитують слова керівника ДАК Автомобільні дороги України Артема Гриненко.

Відео дня

За його словами, перед тим, як прийняти остаточне рішення щодо включення Чернігівської області до пілотного проекту реформування Компанії, необхідно ознайомитися з усіма активами облавтодору, критично оцінити його фінансовий і технічний стан та зрозуміти, де є прогалини, а де перспективи.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X