Стало відомо, коли зможе почати роботу аеропорт Краматорськ

25 березня 2019, 12:40

Аеропорт Краматорськ може бути запущений в експлуатацію протягом найближчих трьох років

Мінінфраструктури може ініціювати відновлення і запуск аеропорту Краматорськ. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє ЦТС.

"За дорученням президента України Петра Порошенка оглянув аеропорт Краматорська. Треба відремонтувати і запускати його роботу. Як і аеропорт Маріуполь", - сказав Омелян.

Відео дня

Аеропорт Краматорськ може бути запущений в експлуатацію протягом найближчих трьох років.

Зараз на території Краматорська розташований аеродром спільного базування військової та цивільної авіації, який наразі не обслуговує пасажирів. До 2021 року на місці аеродрому планується будівництво і розвиток аеропорту. Про це свідчать дані проекту плану перспективного розвитку Донецької області на 2019-2021 роки.

Планується, що аеропорт Краматорськ буде оснащений сучасною технікою, в ньому з'являться реконструйовані термінали, злітно-посадкова смуга, перони і привокзальна площа.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко доручив керівництву Міністерства оборони та Генерального штабу, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну і голові Донецької обласної військово-цивільної адміністрації відновити роботу Маріупольського аеропорту.

Однак запустити аеропорти Маріуполя і Бердянська поки неможливо. Таку заяву зробили в Державіаслужбі. Там вважають, що аеропорти в Маріуполі і Бердянську зможуть працювати, якщо буферна зона військового конфлікту зменшиться.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X