Стали відомі причини відмови Rozetka продавати техніку Apple в Україні

15 серпня 2018, 11:04

Ще навесні цього року товари бренду Apple в інтернет-магазині Rozetka були доступні, однак в травні їх вже не було. Засновник компанії Владислав Чечоткін заявив, що причиною відмови від продажів техніки Apple є те, що вона "не надходить офіційно в Україну".

"Підніміть митні документи і подивіться, скільки сірої техніки щорічно потрапляє в Україну і тут продається. Цитрус повідомляє, що відкриває перший офіційний Apple Shop, і при цьому спокійно торгує контрабандою", - заявив Чечоткін в коментарі порталу ain.ua.

Відео дня

На питання про те, чи планує Rozetka відновити продажу Apple, він відповів: "Можливо, якщо ситуація зміниться".

За словами Чечоткіна, продукцію Apple зняли з продажів Rozetka кілька місяців тому. Точну дату він не назвав. Тим часом на сайті маркетплейса iPhone, MacBook і інші гаджети Apple доступні для покупки у партнерів. Незважаючи на позицію компанії, асортимент інших продавців маркетплейс не обмежує.

Якщо відфільтрувати продукцію за продавцем, то можна побачити в асортименті Rozetka лише відновлені версії iPhone. Нові пристрої відзначені сірою плашкою "немає в наявності". Це стосується також комп'ютерної техніки.

Також Rozetka пропала з переліку офіційних реселерів на сайті офіційного дистриб'ютора Apple - компанії Asbis, в якому фігурувала серед продавців iPhone X ще в листопаді минулого року. У ньому залишилися Citrus, MOYO, Київстар, Алло і інші, але найбільший маркетплейс країни в цьому списку більше не значиться.

Показати ще новини
Радіо NV
X