Стали відомі деталі обшуків в Укрзалізниці

13 квітня 2018, 08:30

Генеральна прокуратура України (ГПУ) і Служба безпеки України (СБУ) провели обшуки в приміщенні Укрзалізниці в ході розслідування кримінальної справи за фактами заволодіння грошовими коштами, які призначалися на ремонт приміських дизель-поїздів.

Про це повідомив представник ГПУ Андрій Лисенко на своїй Facebook- сторінці.

За його словами, в рамках даної кримінальної справи вже повідомлено про підозру 14 службовим особам, зокрема 3 особам керівного складу департаментів Укрзалізниці, 4 керівникам афілійованих підприємств, 7 службовим особам залізниці та її філій інших рівнів.

Відео дня

"Досудовим слідством, крім іншого, встановлено, що керівники Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу (ДТРЗ) за попередньою змовою із керівництвом регіональних філій Львівська залізниця, Південна залізниця за безпосередньої участі керівництва Укрзалізниці, із залученням ряду фіктивних підприємств, достовірно знаючи, що жодних робіт із модернізації дизельних двигунів М 756 на ДТРЗ не проводилось, склали та видали ряд завідомо неправдивих офіційних документів щодо нібито здійснення ремонтів (модернізації) цих дизельних двигунів, які стали підставою для перерахування понад 70 млн грн", - зазначив Лисенко.

За його словами, колишні керівники ДТРЗ, яким повідомлено про підозру, визнали, що зазначені операції були безтоварні.

Вчинення злочину стало можливим у зв'язку з тим, що працівниками Укрзалізниці всупереч вимогам правовстановлюючих документів підприємства було прийнято рішення про можливість укладення таких договорів філіями без отримання письмового дозволу Укрзалізниці.

Нагадаємо, що напередодні в головному офісі Укрзалізниці пройшли обшуки СБУ. З чим вони пов'язані не уточнювалося. При цьому, за інформацією джерел Економічної правди в компанії, обшук проводився у члена правління УЗ Сергія Михальчука. Йдеться про нібито "зловживання в особливо великих розмірах і злочинній змові з метою корупційних доходів".

Показати ще новини
Радіо NV
X