Укрнафта повідомила про суму боргу перед держбюджетом

26 вересня 2017, 13:41
Прострочений податковий борг публічного акціонерного товариства Укрнафта перед державним бюджетом становить 12,2 млрд грн

Про це повідомляється на сторінці компанії в Facebook.

"Станом на 31 серпня 2017 року, прострочений податковий борг Укрнафти склав 12,2 млрд грн. Ця сума включає в себе 11,3 млрд грн основного боргу по ренті, ПДВ і податку на прибуток, плюс відсотки по розстрочці", - йдеться в повідомленні. Також вона включає 885 млн грн простроченого податкового боргу по СД 999/97, де Укрнафті належить 49,9%.

Відео дня

У компанії повідомляють, що сума простроченого податкового боргу в 12,2 млрд грн не змінюється з кінця минулого року. "Якщо до цієї суми додати поточні податкові зобов'язання на кінець серпня цього року, які ми враховуємо, як борг перед бюджетом, але тушкуємо вчасно, то заборгованість складе близько 13,2 млрд грн", - пояснюють в компанії.

Нагадаємо, за перші сім місяців цього року Укрнафта перерахувала в бюджет 6,5 млрд грн податкових платежів і зборів, що на 2,4 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Раніше повідомлялося про те, що Укрнафта просить НАБУ розслідувати причетність керівництва Держгеонадр до непродовження ліцензій.

Показати ще новини
Радіо NV
X