Стала відома причина припинення оформлення біометричних паспортів і ID-карток у сервісі Готово

31 жовтня 2018, 09:31

Держпідприємство Документ розірвало орендні відносини з київським сервісом Готово у зв'язку зі зниженням рентабельності.

Про це повідомив керівник прес-служби держпідприємства Володимир Поліщук у коментарі агентству Інтерфакс-Україна.

"У Києві було відкрито п'ять центрів обслуговування. Зараз порівняно з минулим роком ажіотаж на оформлення біометричних закордонних паспортів спав, тому деякі центри ми закрили. Це Готово в Києві, і ще низку центрів в інших містах, в залежності від попиту", - зазначив він.

Відео дня

За словами Поліщука, підприємство вивчає попит на закордонні паспорти і, виходячи з цього, приймає рішення про закриття центрів. У поточному році Документ відкрив другі за рахунком центри в Одесі, Харкові, Івано-Франківську, а в Запоріжжі, Луцьку та Вінниці старі центри замінили більшими. Також новий центр з'явився в Полтаві.

"У Києві діє найбільший в країні центр на 1,4 тис. квадратних метрів в торговому центрі Універмаг Україна. Необхідності утримувати підрозділ в Готово немає. Люди, які там працювали, зараз займаються виїзним оформленням закордонних паспортів і ID-карт, займаються оформленням дозволів на проживання для іноземців", - зазначив Поліщук.

Щодня Документ видає від 3 до 5 тис. біометричних закордонних паспортів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X