Укрнафта, яка стала причиною конфлікту між державою і Коломойським, повідомила про зростання прибутку на 400%

27 жовтня 2015, 18:47
Одне з найбільших нафтогазовидобувних підприємств країни Укрнафта, яке навесні цього року опинилося в центрі протистояння держави і бізнесмена Ігоря Коломойського, відзвітувало про зростання прибутку на 400%

Як розповіли НВ в компанії, такі дані випливають з фінансової звітності за останні дев'ять місяців, які закінчилися 30 вересня.

При цьому окремо наголошується, що за 2014 Укрнафта перерахувала до держбюджету 632,3 млн гривень.

Відео дня

"Незважаючи на рекордне падіння світових цін на нафту, Укрнафта намагається ефективно працювати, виплачувати зарплати і поточні податкові зобов'язання, про що свідчать фінансові результати за 9 місяців 2015 року", - зазначив голова правління компанії Марк Ролінс.

Нагадаємо, що НАК Нафтогаз України належить 50%+1 акція Укрнафти, групі компаній, пов'язаних з акціонерами Приватбанку, - майже 42% акцій. Компанія де-факто контролюється бізнесменом Ігорем Коломойським.

Акціонери-представники Коломойського раніше стали об'єктом скандалу в Раді навесні, так як блокували рішення про виплату дивідендів державі в розмірі 2 млрд грн. Щоб зруйнувати таку схему,парламент повинен був змінити законодавство.

НВ

Показати ще новини
Радіо НВ
X