Stadler скоротить штат заводу в Білорусі та перенесе частину виробництва до Європи

21 березня 2022, 09:58

Швейцарська Stadler скоротить штат підприємства у Білорусі перенесе частину виробництва до Європи. Повністю закривати виробництво країни компанія не має наміру.

Швейцарська компанія Stadler скоротить штат свого заводу в Білорусі та перенесе частину виробництва до Польщі та Швейцарії. Про це заявив голова ради директорів Stadler Rail Пітер Шпулер, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Компанія змушена піти на такі заходи через санкції Євросоюзу, які набирають чинності 4 червня.

Це зачіпає кондиціонери поїздів, системи інформування пасажирів, силові перетворювачі та трансформатори. В результаті Stadler змушений перенести частину складальних операцій до Польщі та Швейцарії», - заявив Шпулер.

Компанія ще більше скоротить штат заводу у Фаніполі, розташованому неподалік Мінська. На даний момент штат вже скорочено з 1700 працівників до 1150.

Зазначається, що перенесення частини виробництва до Європи призведе до скорочення штату приблизно до 700-800 працівників протягом наступних трьох місяців.

Водночас, компанія не планує повністю згортати діяльність у Білорусі.

Ми не створюємо продукти для олігархів, наші продукти приносять щоденну користь населенню. Тому я не маю докорів сумління за те, що ми робимо», — заявив Шпулер.

Нагадаємо, що на початку березня французький машинобудівний концерн Alstom заявив про припинення продажів до Росії. У компанії є частка в російському машинобудівному підприємстві Трансмашхолдинг.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X