США відклали введення імпортних мит на метали для ЄС

23 березня 2018, 09:38

Президент США Дональд Трамп підписав документ, відкладають до 1 травня введення загороджувальних мит на сталь і алюміній для Європейського Союзу та ряду інших країн.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

Відзначимо, що у список країн увійшли Аргентини, Австралії, Бразилії, країн Європейського союзу, Канади, Мексики і Південної Кореї.

Дія тарифів припиняється до 1 травня. До цього часу сторони будуть обговорювати альтернативні заходи, що гарантують національну безпеку США. Після цього Дональд Трамп може продовжити відмову від мит ​​залежно від статусу дискусії, відзначається в повідомленні Білого дому.

Відео дня

У документі також підкреслюється, що президент зберігає право змінити мита, а його адміністрація продовжить уважно відслідковувати імпорт сталі та алюмінію з країн, для яких дія мит тимчасово призупинено.

Таким чином, з 23 березня дію мит буде поширено лише на половину обсягів імпортованих в США стали і алюмінію.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп оголошував про рішення ввести мита в розмірі 25% на імпорт сталі і в 10% на імпорт алюмінію, звільнивши від них Мексику і Канаду.

Додамо, що президент США Дональд Трамп напередодні заявив, що збирається ввести мита на імпорт товарів з Китаю і обмежити китайські інвестиції. У свою чергу, в Китаї заявили, що введуть мита на товари з США.

Показати ще новини
Радіо NV
X