США виділять українському агросектору $20 млн

12 жовтня 2016, 16:37
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає нову програму технічної допомоги аграрному сектору України загальним бюджетом $20,6 млн, яка буде сприяти реалізації потенціалу країни в галузі сільського господарства

Про це повідомили в прес-службі Міністерства аграрної політики і продовольства України.

Згідно з повідомленням, про це за результатами зустрічі з представниками USAID повідомив міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий.

Відео дня

"Приємні новини, щойно мав зустріч із новим Директором Регіональної Місії USAID в Україні Сюзан Фрітц. Пані Фрітц серед іншого повідомила про започаткування нового чотирирічного проекту USAID - Програма підтримки аграрного і сільського розвитку", - сказав міністр.

Тривалість реалізації проекту - 4 роки: з вересня 2016 року по липень 2020.

Новий чотирирічний проект технічної допомоги (Програма підтримки аграрного і сільського розвитку) сприятиме формуванню кращих умов для малих і середніх аграріїв завдяки зміцненню інституційного потенціалу Мінагропроду в реалізації реформ в аграрному секторі, створення прозорих нормативно-правових засад у сфері земельних відносин, а також впровадження реформ, які дозволять модернізувати системи зрошення земель.

Також очікується, що проект сприятиме зростанню експортної конкурентоспроможності малих і середніх виробників овочів, фруктів, молока та м'яса, надаючи допомогу малим і середнім гравцям у впровадженні міжнародних стандартів якості та безпеки продукції, експорті продукції на зовнішні ринки, а також використання можливостей у рамках Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС.

Ще одним завданням проекту є підтримка розвитку сільських територій на основі розширення можливостей громадян для працевлаштування та отримання доходів, а також надання допомоги певним територіальним громадам у розробці ефективних стратегій розвитку місцевої економіки, стимулювати її зростання.

Показати ще новини
Радіо НВ
X