США розширили розслідування відносно "дочки" Deutsche Bank у Москві - ЗМІ

26 жовтня 2015, 08:01
Міністерство юстиції США розширило розслідування щодо фінансових операцій, які здійснювалися через "дочку" Deutsche Bank в Москві. Тепер американська влада вивчає можливість порушення банком санкційного режиму щодо Росії, пише Financial Times з посиланням на свої джерела

Формальною підставою для перевірки є те, що ці операції здійснювалися в доларах і з участю банкіра, який є громадянином США. Видання підкреслює, що це перший випадок розслідування щодо можливого порушення великим банком режиму антиросійських санкцій.

Відео дня

Правоохоронці розслідують так звані "дзеркальні" торгові операції, коли російські громадяни купували цінні папери за рублі в московському Deutsche Bank, а потім продавали ті ж папери за іноземну валюту, включаючи долари США, через лондонський офіс банку. Обсяг таких торгів міг становити до $6 млрд, і американська влада вивчає, чи не здійснювалося у такий спосіб нелегальне виведення коштів з Росії.

Перевіряється також, чи здійснював при цьому Deutsche Bank необхідний комплаєнс-контроль та чи надавав адекватну інформацію регулюючим органам. Внутрішнє розслідування Deutsche Bank про можливе відмивання коштів в російському дочірньому банку почалося ще в травні.

FT нагадує, що серед російських клієнтів Deutsche Bank, які потрапили під санкції США, були Аркадій і Борис Ротенберги.

Deutsche Bank є найбільшим інвестиційним банком в Європі і одним з провідних іноземних банків в Росії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X