Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

США розширили розслідування відносно "дочки" Deutsche Bank у Москві - ЗМІ

26 жовтня 2015, 08:01
398
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Deutsche Bank є найбільшим інвестиційним банком в Європі

Міністерство юстиції США розширило розслідування щодо фінансових операцій, які здійснювалися через "дочку" Deutsche Bank в Москві. Тепер американська влада вивчає можливість порушення банком санкційного режиму щодо Росії, пише Financial Times з посиланням на свої джерела

Формальною підставою для перевірки є те, що ці операції здійснювалися в доларах і з участю банкіра, який є громадянином США. Видання підкреслює, що це перший випадок розслідування щодо можливого порушення великим банком режиму антиросійських санкцій.

Правоохоронці розслідують так звані "дзеркальні" торгові операції, коли російські громадяни купували цінні папери за рублі в московському Deutsche Bank, а потім продавали ті ж папери за іноземну валюту, включаючи долари США, через лондонський офіс банку. Обсяг таких торгів міг становити до $6 млрд, і американська влада вивчає, чи не здійснювалося у такий спосіб нелегальне виведення коштів з Росії.

Перевіряється також, чи здійснював при цьому Deutsche  Bank необхідний комплаєнс-контроль та чи надавав адекватну інформацію регулюючим органам. Внутрішнє розслідування Deutsche Bank про можливе відмивання коштів в російському дочірньому банку почалося ще в травні.

FT нагадує, що серед російських клієнтів Deutsche Bank, які потрапили під санкції США, були Аркадій і Борис Ротенберги.

Deutsche Bank є найбільшим інвестиційним банком в Європі і одним з провідних іноземних банків в Росії.

Головне

article_img
Власник 112 Україна продав канал нардепу Козаку

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися