США почали регулярно постачати зріджений газ в Європу

11 червня 2017, 14:19
США почали регулярні поставки зрідженого газу в Північну Європу, таким чином забезпечуючи диверсифікацію постачальників газу і забезпечуючи енергетичну безпеку Європи

Про це заявив міністр енергетики США Рік Перрі, передає Радіо Свобода.

У четвер, 8 червня, танкери з американським скрапленим природним газом стали під розвантаження в Нідерландах та Польщі. Вперше американський скраплений газ розвантажується на терміналах в Північній і Східній Європі.

Відео дня

"Європа розглядала Сполучені Штати як потенційне ключове джерело енергетичної диверсифікації з метою зниження впливу Росії як головного постачальника енергоресурсів в цей регіон", - заявив Перрі.

Міністр енергетики Перрі схвалив низку ліцензій на експорт газу з терміналів, розташованих на узбережжі Мексиканської затоки.

"Ми очікуємо збільшення поставок зрідженого газу в Європу по мірі введення в експлуатацію заводів з його виробництва", - заявив Рік Перрі.

Американський скраплений газ вже експортується в Іспанію, Португалію, Італію, Туреччину і на Мальту. За словами Перрі, США мають намір стати третьою за обсягами експорту природного газу країною протягом трьох років.

"Ми допоможемо забезпечити енергетичну безпеку наших союзників і партнерів в усьому світі", - підкреслив міністр.

Раніше повідомлялося, що в Польщі прибув перший танкер зі скрапленим газом із США, що розцінюється як важливий крок на шляху до енергетичної незалежності Варшави від поставок з Росії.
Показати ще новини
Радіо NV
X