США першими у світі запустили мережу 5G

2 жовтня 2018, 12:36

Оператор Verizon запустив першу у світі комерційну мережу 5G, яка доступна жителям Х'юстона, Індіанаполіса, Лос-Анджелеса і Сакраменто.

Про це пише The Verge.

Зазначається, що ключовою зміною стане те, що роутери роздаватимуть WiFi не від мережевого кабелю, а від найближчої стільникового базової станції.

Швидкість, яка забезпечується новою мережею, порівнянна з дротовим інтернетом - 300 Мбіт/секунду. При цьому максимальна заявлена ​​швидкість становить 1 Гбіт/секунду.

Відео дня

Нова мобільна мережа оператора базується на власному стандарті 5G TF. Використовуватися він буде доти, доки не буде затверджено загальноприйнятий стандарт 5G NR.

Слідом за США 5G мають запустити в Південній Кореї - там три компанії готуються представити нові модеми.

Нагадаємо, що наприкінці вересня 2017 року шведсько-фінський телекомунікаційний холдинг Telia Company спільно з компаніями Ericsson і Intel протестував першу в Європі публічну мережу 5G.

У серпні 2018 року один з найбільших мобільних операторів України - компанія lifecell розгорнула віртуалізовану мережу в партнерстві з міжнародним системним інтегратором Odine Solutions і компанією Affirmed Networks.

Показати ще новини
Радіо NV
X