США можуть зняти заборону на експорт американської нафти - WSJ

13 грудня 2015, 16:54
Конгрес США може зняти заборону на експорт американської нафти, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Тһе Wall Street Journal

Відповідно до джерела видання, до 16 грудня 2015 року конгресмени можуть прийняти пакет законопроектів про державні витрати і оподаткування, який буде включати скасування 40-річного ембарго на поставки сирої нафти за кордон.

Відео дня

Джерела видання попереджають, що попередні домовленості та остаточні умови не узгоджені, проте у прихильників такої ідеї є підстави сподіватися на це.

"Ми відчуваємо обережний оптимізм з приводу того, що це буде частиною угоди, яка готується", - сказала сенатор Хайді Хайткамп.

Зазначимо, що скасування ембарго підтримують нафтові компанії, які стверджують, що експорт допоможе збільшити поставки багатьом виробникам, які страждають від низьких цін на нафту.

Раніше Білий дім відмовився скасовувати ембарго, проте, за словами помічників конгресменів, зараз адміністрація Барака Обами не буде виступати проти всього пакету законопроектів, якщо дозвіл на експорт нафти буде його складовою частиною.

Нагадаємо, вартість нафти Brent ввечері 11 грудня опустилася до позначки $ 37,9, що є найнижчою ціною марки з 2008 року.

Слідом за ціною нафти, обвалилася і російська валюта - рубль. Так, курс євро перевищив позначку 77 рублів вперше з 14 вересня, а курс долара досяг 70 рублів вперше з 25 серпня. превысил отметку 77 рублей впервые с 14 сентября, а курс доллара достиг 70 рублей впервые с 25 августа

Показати ще новини
Радіо NV
X