США дозволили Shell видобуток нафти в Арктиці за однієї умови

18 серпня 2015, 11:45
Нідерландсько-британська нафтогазова компанія Royal Dutch Shell отримала остаточний дозвіл американських властей на буріння в Чукотському морі біля узбережжя Аляски

Водночас Бюро з питань безпеки та природоохоронного правозастосування США підкреслило важливість дотримання найсуворіших заходів безпеки, повідомляє Deutsche Welle.

За попередніми оцінками, в Арктиці знаходиться близько 20% нерозвіданих світових запасів нафти і природного газу. Однак видобуток корисних копалин в цьому районі викликає серйозні протести екологів, оскільки будь-яка аварія може призвести до катастрофи і завдати непоправної шкоди унікальній екосистемі Арктики.

Відео дня

Як зазначає видання, Shell вже намагалася вести роботи в цьому районі Чукотського моря. Роботи були припинені в 2012 році, оскільки співробітники втратили контроль над буровою платформою.

Раніше повідомлялося, що плани Shell створити стратегічний альянс з російським Газпромом опинилися під загрозою після внесення Вашингтоном у санкційний список одного з найбільших газових родовищ росіян.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X