Спроба натиснути не пройде. МЗС Білорусі прокоментував введення Україною мита на білоруські товари

26 листопада 2015, 11:45
Міністерство закордонних справ Білорусі назвало введення в Україні мита на білоруські товари спробою натиснути на Мінськ. МЗС закликав Київ до конструктивного діалогу

"Українська сторона за останній місяць наступає на одні і ті ж граблі, голосно анонсуючи введення обмежень проти білоруських товарів у відповідь на якусь дискримінацію українських товарів з нашого боку", - цитує слова прес-секретаря білоруського МЗС Дмитра Мирончика Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Мирончик підкреслив, що цим Україна скандалізує нормальний процес вироблення взаємовигідних умов торгівлі.

"Досить згадати, коли через складну ситуацію в Україні був запроваджений спеціальний збір стосовно імпортних товарів. Тоді Білорусь з розумінням поставилася до цього рішення, хоча за фактом Київ порушив міжнародний договір про вільну торгівлю", - заявили у відомстві.

Прес-секретар білоруського МЗС зазначив, що Білорусь доведе цю позицію до українських колег і спробує знайти рішення цього питання в рамках двосторонніх консультацій.

"Якщо наші колеги в Україні сподіваються за допомогою цього рішення натиснути на Білорусь, то вони помиляються", - підкреслили в МЗС.

Нагадаємо, в середу, 25 листопада, міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про введення спеціального мита в розмірі 39,2% від митної вартості товару щодо імпорту в Україну низки білоруських товарів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X