Справу закрито. АМКУ заявив про нездатність знайти в Україні "двійника" російського металургійного гіганта

17 листопада 2017, 10:10
Антимонопольний комітет України (АМКУ) припинив розслідування відносно української компанії Северсталь з пропискою у Києві через неможливість встановити місцезнаходження потенційного порушника

Про це свідчать документи відомства, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Так, постанова про закриття справи про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції та подання Управління розслідувань недобросовісної конкуренції з попередніми висновками датується 9 листопада 2017 року.

Відео дня

Розслідування було порушено за заявою базової російської компанії Северсталь і її представницької компанії в Україні - Северсталь Дистрибуція (Дніпро) за використання фірмової назви.

Предметом розслідування справи була недобросовісна конкуренція компанії Северсталь (Київ, ідентифікаційний код 40034208) у вигляді неправомірного використання фірмового найменування Северсталь (Росія) і відповідних позначень (торгових марок або брендів).

При цьому уточнюється, що відомство на підставі заяв російської Северсталі і Северстали Дистрибуція (Дніпро) направив запит на адресу українського "двійника" - компанії Северсталь. Однак відповіді на нього не отримав, внаслідок чого було порушено розслідування. Повторні листи поверталися з позначкою, що адресат вибув.

Наступні дії щодо "двійника" з боку правоохоронних органів вказували на фіктивність створеної компанії, а її місцезнаходження не було встановлено. З огляду на це провадження у даній справі було закрито.

У листопаді 2016 року АМКУ оштрафував компанію Северсталь (Київ) за подвійне ненадання інформації на вимогу комітету у встановлені терміни на суму 67,9 тис. грн.


"Двійник" російської компанії - українська Северсталь була зареєстрована у вересні 2015 року. Основні види діяльності - оптова торгівля металами та металевими рудами. Основними власниками компанії значилися дві фізособи з 50% -ю часткою кожен.

Статутний капітал комапнії становить 200 тис. грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X