Мін'юст очікує рішення Стокгольмського арбітражу по Укрнафті в лютому 2021 року

30 грудня 2020, 18:33
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Голова Мін'юсту Денис Малюська заявив, що очікує рішення Стокгольмського арбітражу за позовом міноритаріїв Укрнафти в лютому наступного року.

У Міністерстві юстиції України очікують рішення стокгольмського арбітражу за позовом міноритаріїв Укрнафти в лютому 2021 року.

Про це у своєму Facebook повідомив глава Мін'юсту Денис малюська.

Відео дня

"Справа комплексна, складне, покриває багато аспектів відносин держави і Укрнафти, триває ще з 2015 року і результат ми, ймовірно, зможемо побачити в лютому наступного року", - написав Малюська.

Йдеться про ініційовану кіпрськими офшорними компаніями Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та Ігоря Палиці суперечку з НАК Нафтогаз України на $ 6млрд + відсотки.

Нагадаємо, міноритарії Укрнафти подали позов до Стокгольмського арбітражу проти держави Україна в червні 2015 року. Вони, зокрема, звинувачують Україну в завдаванні збитків через відбір газу, видобутого Укрнафтою, без оплати або з оплатою за заниженою ціною; невиконанні Нафтогазом і Укртрансгазом рішень українських судів; швидкому збільшенні ставок плати за користування надрами; зменшення кворуму при проведенні зборів акціонерних товариств. На початку 2018 року стало відомо, що претензії міноритаріїв до України збільшилися з $4,7 млрд до $5,4 млрд.

50% + 1 акція Укрнафти належить Нафтогазу, близько 42% акцій - структурам Коломойського і Боголюбова.

Раніше повідомлялося, що Мін'юст уже витратив $ 24 млн на адвокатів у справі в Стокгольмському арбітражі по Укрнафті.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X