Суддя Баришівського суду, яка винесла ухвалу про призупинення ліцензії SkyUp, передумала звільнятися

18 липня 2019, 16:44
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Суддя Баришівського райсуду Олена Литвиненко, яка в травні винесла ухвалу про призупинення ліцензії SkyUp, відкликала свою заяву про звільнення.

Про це повідомив співвласник авіакомпанії Олександр Альба в Facebook.

"Сьогодні відбулося засідання Вищої ради правосуддя, під час якого розглядалася заява про звільнення Олени Литвиненко, судді Баришівського суду. Результат «очікуваний»: суддю не звільнили. Причина несподівана: вона тупо відкликала свою заяву", - зазначив він.

Відео дня

На думку Альби, Литвиненко передумала звільнятися, тому що не хоче втрачати суддівського імунітету і "думає, що її рішення ще може "проканати", адже буквально вчора Київський апеляційний суд вирішив потягнути час і... оголосив перерву до 31 липня в розгляді скарги на цю ухвалу". Як зазначив Альба, суд заявив, що для прийняття рішення йому потрібні всі матеріали справи з Баришівського суду - не тільки ті, які стосуються ухвали.

Раніше повідомлялося, що Баришівський расуд Київської області 24 травня виніс ухвалу про призупинення дії ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines на право перевезення пасажирів повітряним транспортом.

Позивачем у справі про призупинення ліцензії SkyUp була вказана тимчасово безробітна Оксана Пасенко. Пізніше вона заявила журналістам, що позовну заяву не подавала і послугами SkyUp не користувалася.

Незважаючи на це, 2 липня стало відомо, що Пасенко звернулася в Державне бюро розслідувань, прокуратуру і Національну поліцію із заявою про скоєння авіакомпанією злочину - невиконання рішення суду про призупинення дії ліцензії на право перевезення пасажирів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X