САП оскаржить рішення суду, який не взяв під варту Микитася

21 квітня 2020, 18:28

Днем раніше ВАКС відмовився повторно брати під варту Максима Микитася, попри несплату колишнім забудовником застави в 100 млн грн.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) оскаржить рішення Вищого антикорупційного суду, який на засіданні 20 квітня відмовився застосувати до експрезидента корпорації Укрбуд і ексдепутата Максиму Микитася запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Відео дня

Про це повідомляє прес-служба САП в Facebook.

«Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржить в Апеляційну палату рішення слідчого судді ВАКС , яким відмовлено в застосуванні до підозрюваного у справі про заволодіння квартирами Нацгвардії, а саме колишньому народному депутату, запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою без можливості внесення застави», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що 3 квітня ВАКС частково задовольнив клопотання прокурора САП, стягнувши з Микитася в дохід держави 80 млн грн через порушення ним зобов'язань щодо заборони спілкування з підозрюваними і свідками у справі про заволодіння квартирами Нацгвардії. Тоді ж суддя призначив Микитасю нову заставу в розмірі 100 млн грн, однак протягом п'яти днів підозрюваний зазначену суму не вніс. Попри це ВАКС відмовився повторно брати під варту Максима Микитася.

САП планує оскаржити це рішення в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, що Микитася підозрюють в махінаціях з житлом для Нацгвардії.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X