Стало відоме ім'я головного підозрюваного у справі Бориспільського експреса

10 червня 2020, 16:20

Головним підозрюваним у справі про зловживання службовим становищем при організації сервісу з продажу електронних квитків на Бориспільський експрес проходить Олександр Войтко.

Войтко обіймає посаду директора філії Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці. Про це НВ Бізнес повідомило джерело в компанії.

Крім Войтко, детективи НАБУ також оголосили підозру його колишньому заступнику і ще двом особам — директору приватної фірми і вигодоодержувача іншої приватної компанії.

Відео дня

Співробітників УЗ підозрюють в спробі розкрадання 10,4 млн гривень.

Раніше 10 червня стало відомо, що НАБУ оголосило про підозру у справі Бориспільського експреса чотирьом особам, однак імена співробітників УЗ в повідомленні не уточнювалися.

Нагадаємо, що 22 травня детективи НАБУ провели обшуки у службових осіб АТ Укрзалізниця та представників ряду приватних компаній у справі про закупівлю ПЗ для електронного придбання квитків на Бориспільський експрес. Зокрема, повідомлялося про обшук у директора з інфраструктури УЗ Романа Веприцького. Однак пізніше Веприцький заявив, що детективи НАБУ не повідомляли йому про підозру у справі Бориспільського експреса.

Як писало видання Дзеркало тижня, створенням окремого квиткового сервісу для Бориспільського експреса займалося ТОВ Віртуальні технології та системи.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
X