Перша франшиза. Спортивний клуб засновників monobank відкриється за кордоном

18 січня, 09:55
Колишній співзасновник monobank Дмитро Дубілет (Фото:НВ)

Колишній співзасновник monobank Дмитро Дубілет (Фото:НВ)

Спортивний клуб Smartass співзасновників monobank відкриється по франшизі у столиці Болгарії.

Спортивний клуб Smartass, засновником якого є один із засновників monobank Дмитро Дубілет, відкриється у Болгарії 20 березня.

Про це пише Forbes Україна з посиланням на компанію.

Відео дня

Це перша франшиза проекту за кордоном; клуб працюватиме у Софії.

Франшиза передбачає, що локальні партнери самостійно управлятимуть спортзалом, а українська команда буде активно залучена до проекту у момент запуску.

Окрім простору для тренувань в атмосфері нічного клубу, у Софії Smartass відкриє ресторан здорового харчування.

У Софії Smartass відкривається у новому бізнес-центрі Vertigo. На початку у програмі клубу передбачено дев'ять видів групових тренувань: Games, Barre та Barre TRX, Power, Stretching, Recovery, Yoga, Boxing, Cycle, TRX.

В Україні фундатори проекту планують розширювати бізнес. Співзасновник клубу Катерина Кузьменко зазначила, що Smartass вийде у новий формат та ціновий сегмент.

Новий проект отримав назву Smartass Lite. В рамках цього проекту засновники планують допомогти перезапустити невеликі спортивні зали на території ЖК та спальних районах міста.

У новий формат партнерства розглядаються всі спортивні клуби із зручною локацією, акуратним приміщенням та наявним договором оренди. Наразі Smartass вже підписала договір з одним із спортивних клубів у мікрорайоні Жуляни.

Раніше повідомлялося, що Дмитро Дубілет запустив екосистему для автоматизації українського бізнесу Navkolo, яка може замінити російську 1С.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X