Співвласники Novus відкрили новий термінал в одному з найбільших портів України

11 червня 2018, 16:12

У Миколаївському морському порту Ольвія відкрилася перша черга спеціалізованого терміналу з перевалки сільськогосподарської продукції.

Про це повідомляється на сайті адміністрації морських портів України (АМПУ).

Вже завершена перша черга проекту - побудовані чотири силосу ємністю по 6,5 тис. тонн кожен, триває будівництво складу підлогового зберігання.

Відео дня

Після реалізації проекту термінал зможе перевалювати до 4 млн тонн вантажів на рік, а пропускна спроможність складе 300 вантажних машин і 200 вагонів на добу.


Спеціалізований морський порт Ольвія розташований в 25 кілометрах від Миколаєва на лівому березі Дніпро-Бузького лиману. Кількість вантажних причалів - 7, довжина вантажного причального фронту - 1,53 км.


Проект реалізується інвестиційною компанією BT Invest спільно з компанією Євровнєшторг.

Будівництво зернового каналу в порту Ольвія Євровнєшторг почав в 2017 році. До кінця 2018 року планується запустити підхідний канал і причал довжиною 280 метрів з глибинами 12,5 метра.

Нагадаємо, що раніше уряд України відмовився від варіанту приватизації або оренди портів, їх будуть передавати виключно в концесію.


BT Invest створена в 2008 році колишніми акціонерами компанії Сандора Раймондссом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом. Розвиває мережу продуктових супермаркетів Novus, що включає 39 магазинів, холдинг Stolitsa Group, який реалізує проекти нерухомості в Києві та Київській області, і виступає інвест-партнером будівництва столичного торгово-розважального центру Retroville. Крім того, BT Invest має у власності бізнес-центр в Литві і разом з українськими партнерами реалізує новий інфраструктурний проект - морський порт в Миколаєві.

Показати ще новини
Радіо NV
X