Співвласники Novus купили забудовника ТЦ в Києві

4 січня 2018, 17:17

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл компанії Sopason Holdings Limited, що належить власникам Novus, на придбання понад 50% київської компанії Альянс-Екопроект.

Про це йдеться в повідомленні АМКУ, передає Інтерфакс-Україна.

Власниками Альянс-Екопроект в держреєстрі вказана кіпрська Vernum Capital Management Limited, а кінцевими бенефіціарами - Анастасія та Наталія Ігнатченко.

Відео дня

Київрада в січні 2009 року виділила у тимчасове користування на 5-10 років компанії Альянс-Екопроект земельну ділянку в 1 га в Святошинському районі (над станцією метро Житомирська та прилеглій території) для будівництва торгово-офісного комплексу з паркінгом на місці котловану. Розробку концепції ТЦ здійснювала компанія UTG.

На балансі компанії до кінця 2016 року значилося незавершене будівництво на суму 18,8 млн грн. Депутат Київради Олександр Пабат пропонував розірвати договір на право користування цими земельними ділянками для будівництва на них автостанції.


Sopason Holdings Limited належить трьом громадянам Литви - співвласникам литовської мережі Novus і групи BT Invest Марині Познякової, Раймондасом Туменасу і Агне Рузгіне. У 2016 році компанія придбала частки в статутних капіталах ряду будівельних компаній.

BT Invest створена в 2008 році колишніми акціонерами компанії Сандора Раймондссом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом. Розвиває мережу продуктових супермаркетів Novus, що включає 39 магазинів, холдинг Stolitsa Group, який реалізує проекти нерухомості в Києві та Київській області, і виступає інвест-партнером будівництва столичного торгово-розважального центру Retroville. Крім того, BT Invest має у власності бізнес-центр в Литві і разом з українськими партнерами реалізує новий інфраструктурний проект - морський порт в Миколаєві.

Показати ще новини
Радіо НВ
X