Співвласник Фуршету має намір розвивати проект Добропарк під Києвом і мережу готелів

7 вересня 2020, 15:04

Співвласник мережі супермаркетів Фуршет, депутат Київської міськради Ігор Баленко буде розвивати проект Добропарк в Мотижині Київської області спільно з засновником Folk Ukraine Ігорем Добруцьким.

Про це Баленко повідомив агентству Інтерфакс-Україна.

«Разом з Добруцьким ми будемо розвивати Добропарк. Там є 30 га озер в лісі. 370 га взято в оренду на 49 років з можливістю розвитку рекреації», - зазначив він.

Відео дня

Баленко додав, що спільно з Добруцьким має намір працювати над розвитком дендропарку, а в партнерстві з готельним оператором DBI Hotel Management буде реалізувати на його території готельні та ресторанні складові.

Також Баленко повідомив агентству, що його компанія The IB Properties Ukraine підписала з DBI Hotel Management договір про розвиток шести готельних проектів, які раніше планувалося розвивати в рамках мережі готелів «7 днів».

«У нас є кілька проектів, які ми робили ще до 2008 року... Думаю, до кінця 2020 року ми підготуємо план фінансування по всіх об'єктах, а протягом наступного року переробимо готель "7 днів" [в Кам'янець-Подільському]. Він досить великий - на 218 номерів, включає розвинену інфраструктуру - СПА-центр, багато ресторанів, конференц-зали... Думаю, за рік ми впораємося, не закриваючи готель», - сказав Баленко.

Відповідаючи на питання про те, чому він вирішив активізувати ці проекти саме зараз, співвласник Фуршету відповів: «По-перше, є потреба на ринку, по-друге - ціна питання. Буде дешевше».

«У Кам'янець-Подільському об'єкт буде орієнтований на туризм. Вірю, що там добре працює місцевий туризм і вірю в рекреаційний формат. Зараз я не вірю в діловий туризм, і в майбутньому його буде дуже важко відновити, на це буде потрібно багато років», - заявив він.

The IB Properties Ukraine планує почати в 2021 році добудову готелю Truskavets Spa & Holiday Resorts в Трускавці Львівської області з номерним фондом 200 номерів. Будівля була побудована в 2007 році. Крім того, компанія хоче переформатувати і розширити діючий заміський готель на 60 номерів з рестораном біля київського ТРЦ Lavina, а також зробити реконцепт побудованого в 2005 році заміського клубу на 30 номерів з рестораном в Царівці Житомирської області, чотиризіркового готелю Дніпро на 150 номерів в Запоріжжі і готелю на 8 номерів в Бакоті Хмельницької області.

На питання про те, буде Баленко самостійно інвестувати в ці проекти чи в партнерстві, він відповів: «Це все мої об'єкти».

Раніше проектом розвитку мережі готелів «7 днів» в Україні займалася компанія Clubhouse Group Holdings, основним співвласником якої виступав Баленко, молодшим партнером - генеральний директор девелоперського холдингу ТКС Іван Торський.

Для фінансування будівництва мережі тризіркових готелів в різних регіонах України під брендом «7 днів» Clubhose Group Holdings в 2007 році залучила $32,9 млн, розмістивши 16,4% акцій серед іноземних портфельних інвесторів. Акції Clubhouse Group Holdings придбали сім іноземних інвестиційних фондів і приватних інвесторів з Європи і США. Ринкова капіталізація компанії за підсумками розміщення склала $200 млн. Ексклюзивним агентом по розміщенню акцій виступила інвестиційна компанія Dragon Capital  інвестором видавничого дому Медіа-ДК, який об'єднує щотижневий журнал НВ, новинний сайт NV.ua і Радіо НВ).

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Нагадаємо, що в минулому році НВ Бізнес писав про плани Баленка закрити 20% супермаркетів Фуршет в регіонах в рамках оптимізації бізнесу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X