Наобіцяють «золоті гори». Колаборант Черничук переконуватиме персонал Запорізької АЕС підписувати контракти з Росатомом — Енергоатом

1 грудня 2022, 15:38
ЗАЕС вже кілька місяців перебуває під окупацією Росії (Фото:REUTERS/Alexander Ermochenko)

ЗАЕС вже кілька місяців перебуває під окупацією Росії (Фото:REUTERS/Alexander Ermochenko)

Співробітників Запорізької АЕС переконуватимуть підписати контракти з компанією Росатома обіцяючи «золоті гори».

Колаборант Юрій Черничук, якого російські окупанти « призначили» новим « директором» Запорізької АЕС, 1 грудня переконуватиме персонал станції підписувати контракти з компанією, якою керує Росатом.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні Енергоатому.

« Для цього 1 грудня 2022 року у другій половині дня рашисти планують провести нараду з персоналом станції. Закликатимуть працівників до співпраці з ворогом, обіцяючи „золоті гори“: високу зарплату, стабільність, купу соціальних благ тощо. Переконуватимуть, що персонал станції — поза політикою та його головне завдання — працювати заради безпеки атомної станції», — заявили в НАЕК.

Водночас у НАЕК нагадали, хто саме захопив станцію та перетворив її на військову базу із солдатами, важкою технікою та зброєю у машинних залах.

«Ці хитрощі не спрацюють. Не ставайте спільниками рашистів та їхніх поплічників, не ведіться на їхні заклики. А краще — ігноруйте ці збори та не погоджуйтеся на підписання будь-яких липових документів із фейковим рашистським підприємством», — закликали до НАЕКу.

Раніше повідомлялося, що НАЕК Енергоатом звільнили заступника головного інженера ВП Запорізької АЕС Юрія Черничука, який також виконував обов'язки головного інженера станції.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X