Працівників Укрзалізниці навчать обслуговувати локомотиви General Electric за кордоном

8 серпня 2018, 08:15

Локомотивні бригади Укрзалізниці пройдуть навчання для роботи та обслуговування локомотивів General Electric.

Про це повідомили в прес-службі Укрзалізниці.

"Уже відібрано 10 машиністів, які в другій половині серпня 2018 року пройдуть відповідне навчання в Центрі оцінки та розвитку персоналу залізничного транспорту в Астані", - заявив в.о. голови правління компанії Євген Кравцов.

Відео дня

При цьому General Electric повинна підготувати українських фахівців за свій рахунок.

Для навчання відібрані кращі працівники Укрзалізниці, які ознайомляться з принципами роботи та основними характеристиками тепловозів, порядком дій у складних метеорологічних умовах, при виникненні перешкод на своєму шляху.

Вони також пройдуть практику управління локомотивом на спеціальному тренажері, який повністю імітує роботу тепловоза GE і спробують себе в практичній роботі в вантажному русі в Астані.

Нагадаємо, угода між Укрзалізницею і GE на суму близько $1 млрд передбачає оновлення і модернізацію тягового рухомого складу. На першому етапі планується поставка УЗ 30-ти магістральних тепловозів.

При цьому 10% складових виробництва повинно бути локалізовано в Україні. Згодом локомотиви будуть складатися з не менш ніж 40% українських комплектуючих. Вартість локомотивів - $4,7 млн за кожен. В цілому сума контракту першої партії становить $140 млн.

У липні GE виготовила перший локомотив згідно з рамковою угодою з Укрзалізницею.

Показати ще новини
Радіо NV
X