Співробітники Укрспирту організували акції протесту в 11 областях

14 червня 2018, 17:53

Співробітники Укрспирту організували акції протесту в 11 областях. Глава об'єднаної організації профспілки підприємства Віталій Сосницький підтвердив інформацію про старт масштабних протестів.

Заява розміщена на офіційній сторінці Укрспирту в Facebook.

Сосницький також повідомив, що протестувальники розраховують на підтримку профспілкових комітетів агропромислових комплексів.

Відео дня

Акції протесту і перекриття автомагістралей відбуваються в Київській, Львівській, Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Волинській, Чернівецькій, Тернопільській, Сумській, Рівненській, Вінницькій областях.

В разі ігнорування вимог, працівники обіцяють наступного тижня блокувати урядовий квартал в Києві.

"Сподіваємося, уряд почує наші вимоги, ДФС і державна виконавча служба знімуть арешт з рахунків підприємства. Ми не можемо залишити без роботи і зарплати 5000 співробітників, а держава не має право втрачати стратегічну сферу. Бюджет недорахується 10 млрд акцизу, а в умовах війни це вигідно тільки країні агресору", - йдеться в повідомленні.

Раніше стало відомо, що в кінці травня рахунку Укрспирту заарештували. Арешт був проведений за рішенням від 11 вересня 2014 року про стягнення штрафів на суму майже 187 млн ​​грн. При цьому, сам Укрспирт заявив, що на 31 травня не має ніякої заборгованості по податках, зборах, платежах.

Показати ще новини
Радіо NV
X