Співробітники Укрнафти вимагають продовження ліцензій на видобуток вуглеводнів

6 вересня 2017, 14:23
Профспілка працівників ПАТ Укрнафта організувала пікет біля Кабінету міністрів у зв'язку з тим, що Держгеонадр не дає спеціальних дозволів на користування надрами

Про це повідомили в прес-службі компании.

Співробітники компанії вимагає негайно продовжити терміни дії спеціальних дозволів Укрнафти на видобуток вуглеводнів в Заводовському, Коржівському, Козіївському, Південно-Панасівському, Анастасовскому, Артюховскому, Рибальському, Липоводолинському і Качаловському родовищах. Термін дії дев'яти з них закінчується в 2017 році.

Відео дня

На сайті Укрнафти повідомляється, що компанія подала документи на продовження ліцензій, але Держгеонадра не приймає їх, аргументуючи це наявністю податкового боргу.

Зазначається, що в зв'язку з непродовження ліцензій Укрнафта вже зупинила шість родовищ.

Також повідомляється, що в 2018 році закінчуються ще 27 ліцензій, а в 2019 - ще 22. Компанія заявляє, що якщо до того моменту проблема не буде вирішена, то вона втратить більше 80% річного видобутку нафти.


Укрнафта є найбільшою нафтовидобувною компанією країни, яка володіє 82 ліцензіями (спеціальними дозволами) на видобуток вуглеводнів.

НАК Нафтогаз Україн належить 50% +1 акція Укрнафти, групі компаній, пов'язаних з колишніми акціонерами Приватбанку, - близько 42% акцій.

Показати ще новини
Радіо NV
X