Співробітники SpaceX засудили поведінку Маска у відкритому листі

17 червня, 10:50
Ілон Маск (Фото:Patrick Pleul/Pool via Reuters)

Ілон Маск (Фото:Patrick Pleul/Pool via Reuters)

Співробітники SpaceX засудили поведінку СЕО компанії Ілона Маска у відкритому листі. Зокрема, піддали критиці твіти топменеджера компанії, які «де-факто є публічними заявами компанії».

Співробітники компанії SpaceX підготували відкритий лист, в якому вони засуджують посідання СЕО компанії Ілона Маска, пише The Verge.

Співробітникам пропонують підписати листа публічно або анонімно. Підписану версію листа передадуть президентові SpaceX Ґвінн Шотвелл.

Відео дня

У листі йдеться, що дії Маска та недавні звинувачення у сексуальних домаганнях проти нього негативно позначаються на репутації SpaceX.

Також у документі вказується, що у написанні листа брали участь працівники "по всьому спектру статі, етнічної приналежності, стажу роботи та технічних посад".

« Поведінка Ілона у громадській сфері часто нас відволікає і бентежить, особливо в останні тижні. Як наш СЕО і найпомітніший представник, Ілон вважається особою SpaceX — кожен твіт, який відправляє Ілон, фактично є публічною заявою компанії. Вкрай важливо дати зрозуміти нашим командам та нашому потенційному кадровому резерву, що його повідомлення не відображають нашу роботу, нашу місію чи наші цінності», — йдеться у листі співробітників SpaceX.

Лист підписало понад 2600 працівників. У документі стверджується, що компанія не відповідає своїй політиці «без мудаків» і своїй політиці абсолютної нетерпимості до сексуальних домагань. Також пропонується три способи вирішення ситуації:

  • SpaceX повинна «публічно звернутися та засудити шкідливу поведінку Ілона у Twitter»;
  • компанія повинна «покладати усім керівників рівну відповідальність» за погане поведінка;
  • SpaceX необхідно чітко визначити, що саме передбачає політика SpaceX  без мудаків“ та „нульової терпимості“, і послідовно застосовувати їх».

Як пише видання, лист викликав понад сотню коментарів у каналі Teams, і багато працівників погодилися з духом листа. Деякі коментатори також стверджували, що їх бентежить поведінка Маска. Інші висловили побажання, щоби компанія краще реагувала на поведінку топ-менеджменту, а також скарги на сексуальні домагання.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X