За рекордну суму. Спиртзавод у Львівській області продали у 16 разів дорожче за стартову ціну

8 грудня 2021, 18:48

Спиртзавод у Львівській області пішов з молотка за рекордні 333 млн грн. Друга пропозиція була вдвічі нижчою.

Фонд держмайна продав Вузловський спиртзавод у Львівській області у 16 разів дорожчий за стартову ціну. Про це йдеться на сайті Prozorro.Sale.

У ході торгів ціна спиртзаводу зросла зі стартових 21 млн грн до 333 млн грн. Це найвища запропонована ціна спиртзаводу з початку приватизації цих об'єктів у жовтні минулого року.

Відео дня

Переможцем аукціону стало ТОВ Гольцварен. За даними YouControl, кінцевим бенефіціаром компанії є львівський підприємець Богдан Страшевський. Статутний капітал підприємства складає 440 000 грн.

Друге місце у торгах зайняло ТОВ Ассетс Кепітал. Ця компанія пропонувала за спиртзавод удвічі меншу суму - 150 млн грн.

Місце провадження діяльності розташоване у місті Радехів Львівської області. На покупку спиртзаводу претендувало сім учасників торгів.

Процес приватизації буде вважатися завершеним після того, як переможець аукціону підпише протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу та здійснить розрахунок. У разі відмови підписувати договір, таке право перейде саме до Ассетс Капіталу.

Раніше у Фонді держмайна розповіли, що з жовтня минулого року приватизація спиртзаводів принесла до бюджету понад 1 млрд грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X