«Стане найдорожчою держкомпанією в Україні». Коболєв розповів, де і коли пройде IPO Нафтогазу

22 червня 2020, 11:38

Групу Нафтогаз можна підготувати до виходу на біржу приблизно за три роки. IPO пройде на фондовій біржі Лондона або Нью-Йорка.

Про це голова Нафтогазу Андрій Коболєв сказав в інтерв'ю Liga.net.

«Мені потрібно підготувати компанію до IPO до завершення свого контракту. Думаю, що це реально зробити через три роки, якщо між Нафтогазом і Кабміном буде грамотне співробітництво... Виставляти будемо всю групу - або на фондовій біржі Лондона, або Нью-Йорка. За нашими підрахунками, Нафтогаз буде коштувати дорожче, якщо продавати єдиним цілим, а не шматочками», - заявив він.

Відео дня

Коментуючи чутки про те, що Укргазвидобуванням цікавився американський фінансист Джордж Сорос, Коболєв сказав, що навряд чи він захоче вкладати свої гроші в українську енергетику.

«З Соросом ми бачилися як в США, так і в Україні. В Україну востаннє він приїжджав у 2016 році. Але ми ніколи не обговорювали вкладення грошей в нашу галузь. Як ви думаєте, скільки Сорос пожертвував на благодійність? Десятки мільярдів доларів. Навряд чи людина, яка пожертвувала десятки мільярдів, захоче вкладати свої гроші в українську енергетику», - зазначив голова Нафтогазу.

За його словами, компанія сподівається залучити «якірних інвесторів», оскільки це знижує ризик корпоративного рейдерства.

Коболєв відмовився говорити, якою може бути ринкова капіталізація групи, але зазначив, що «Нафтогаз стане найдорожчою державною компанією в Україні».

Раніше повідомлялося, що в лютому Нафтогаз провів консультації з інвестиційними банками та потенційними інвесторами про перспективи виходу групи на IPO.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X